Jan 13th حل مشکل پرداخت آنلاین

درود خدمت کاربران گرامی مشکل پرداخت آنلاین سپهر هاست حل گردیده و می توانید هم اکنون فاکتور های خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید با تشکر

Oct 27th کاهش قیمت ثبت دامین

درود خدمت کاربران سپهر هاست سپهر هاست برای رفاه حال مشتریان گرامی قیمت دامین های خود را کاهش داده از این پس شما میتوانید دامین های خود را با قیمت نسبتا ثابت ثبت نمایید (در صورت نبود اختلاف ... Read More »

Sep 27th مشکل امنیتی بسیارخطرناک دیگری در Bash - تمامی سیستم عامل های لینوکس - ShellShock

روز گذشته مشکل امنیتی بسیار خطرناک برای پکیج Bash در سرور های لینوکسی گزارش شد ولی متاسفانه حدود ۱۲ ساعت بعد مشکل دیگری از bash code injection گزارش شد که با وجود ارایه patch باز هم آسیب پذیری بر روی Bash وجود ... Read More »

Sep 26th مشکل امنیتی بسیارخطرناک در Bash - تمامی سیستم عامل های لینوکس

مشکل امنیتی جدیدی در پکیج Bash که در همه نسخه های لینوکسی وجود دارد گزارش شده است. که می توان از طریق این مشکل امنیتی دستورات و کامندهای لینوکسی را از راه دور بر روی سرور دیگران اجرا نمایید که در ... Read More »

Feb 12th تغییر در تعرفه

درود خدمت کاربران محترم سپهر هاست

سپهر هاست اعلام میدارد که به دلیل ثابت شدن تقریبی وضعیت ارز قیمت ها به تومان تغییر یافنتد

با تشکر

مدیریت سپهر هاست

Jun 21st افزایش تعرفه ثبت دامین دات آی آر

دوستان گرامی باید به اطلاع برسانیم که هزینه ثبت دامین .ir از 5 هزار تومان به 6 هزار تومان تغییر یافتهلازم بذکر است که این تغییر به خاطر تغییر در قیمت های ثبت کننده ی دامین هستش مدیریت سپهر ... Read More »

May 11th حل مشکل درگاه بانک ملت

درود خدمت کاربران سپهر هاستکاربران گرامی همانطور که پیدا بود چند هفته درگاه بانک ملت مشکلی داشت که موقع پرداخت به بانک متصل نمیگردید و پیغام خطا برای شما نمایش داده میشداین مشکل از بانک بوده و ... Read More »

Apr 7th فروش سرور مجازی ایران

دروددوستان و همراهان گرامی سپهر هاست سپهر هاست با افتخار اعلام میدارد که از این تاریخ به بعد فروش سرور های مجازی ایران را شروع کرده است و از این پس میتواند در این زمینه پاسخگوی نیاز های شما ... Read More »

Mar 30th ورد پرسی ها بخوانند

طی چند روز اخیر شاهد حمله به چندین سایت که از سیستم وردپرس استفاده میکردند و در نهایت مورد هک واقع شدن این سایت ها بودیم ، بررسی هایی در این رابطه کردیم که مشخص شد حمله ها از جانب یک ضعف ... Read More »

Mar 8th مشکل بانک ملت!

دروددوستان گرامی متاسفانه چند روزی شاهد این بودیم که درگاه پرداخت بانک ملت دچار مشکل هست و دوستان نمیتوانند فاکتور های خود را پرداخت کنندبه همین خاطر درگاه بانک پارسیان بر روی وبسایت قرار ... Read More »

Powered by WHMCompleteSolution